انجام پایان نامه حقوق

انجام مقاله معماری | انجام پایان نامه معماری
انجام پایان نامه معماری
ژانویه 28, 2019
انجام مقاله مهندسی برق | انجام پایان نامه مهندسی برق
انجام پایان نامه مهندسی برق
فوریه 24, 2019
انجام مقاله حقوق | انجام پایان نامه حقوق

انجام مقاله حقوق | انجام پایان نامه حقوق

لزوم انجام پایان نامه حقوق : یکی از راه های معرفی اولیه دانشجویان هر رشته ای از جمله رشته ی حقوق در این زمینه شغلی، ارائه پایان نامه قوی در این رشته می باشد و در تعیین وضعیت شغلی تاثیر به سزایی خواهد داشت. بنابراین تحقیق و شروع نگارش پایان نامه امری است که داشجویان پیش از شروع آن باید با کلیات آن آشنا شوند. پس از آشنایی با نحوه ی نگارش پایان نامه، باید مراحل اصلی این راه انجام شود.

 پیش از آموزش انجام پایان نامه حقوق به معرفی این رشته و گرایش های آن می پردازیم.

معرفی رشته حقوق و گرایش های آن

رشته ی حقوق، قانون و مقرراتی که در روابط گوناگون جامعه حکم فرماست را بررسی می کند. هدف رشته ی حقوق این است که کارشناسان آن به صورت قاضی، وکیل، سردفتر و مشاور حقوقی را در جامعه به فعالیت بپردازند. دانشجویان می توانند از کانون وکلا و مشاور حقوقی قوه ی قضاییه پروانه ی وکالت خود را دریافت کنند.

گرایش های رشته ی حقوق:

–           حقوق بین الملل

–           حقوق جزا و جرم شناسی

–           حقوق خصوصی

–           حقوق عمومی

–           حقوق مالی

–           حقوق تجاری اقتصادی

–           حقوق سردفتری

–           حقوق مالکیت

–           حقوق نفت و گاز

–           حقوق خانواده

–           حقوق دادرسی اداری

–           حقوق تجارت الکترونیکی

–         حقوق محیط زیست

تیم پژوهشی 72maghale  مفتخر می شود که در زمینه مشاوره انجام پایان نامه تمامی گرایش های رشته ی حقوق مشاور شما باشد.

مراحل انجام پایان نامه حقوق:

انتخاب موضوع مناسب:

گام اول در انجام پایان نامه ی رشته ی حقوق، انتخاب موضوع مناسب در این رشته می باشد. مهم ترین نکته در انتخاب موضوع مناسب، میزان علاقه ی فرد به موضوع مورد نظر می باشد.

در رشته ی حقوق با توجه به ماهیت این رشته می توان الویت های روز جامعه را به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب کرد. در صورتی که موضوع پایان نامه به درستی انتخاب شود زمینه ی مناسبی برای آینده ی شغلی فرد ایجاد خواهد کرد.

از جمله موضوعاتی که در حوزه ی رشته ی حقوق می توان به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب شود: قوانین حاکم بر شرکت ها، حقوق اقتصاد، رویکرد اسلامی در قوانین مختلف، قوانین دیوان کیفری بین المللی و همکاری کورها با آن ها، حقوق مالکیت فکری، قوانین فسخ و…

دانشجویان رشته ی حقوق با بررسی مقالات جدید در این رشته می توانند حوزه ی موضوعی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نگارش پروپوزال:

پایه ی اصلی برای نگارش پایان نامه، نگارش پروپوزال است که به وسیله ی آن کارهای تحقیقاتی انجام می شود. دانشجویان حقوق طرح پیشنهادی خود را در قالب پروپوزال تهیه می کنند که پایه ی اصلی شروع اجرای پژوهش های خود می باشد.

شروع اجرای تحقیقات و نتیجه گیری ها:

در این مرحله، شروع بررسی تحقیقات و پژوهش های انجام شده می باشد و شروع انجام امور مربوط به طرح نهایی است. در رشته ی حقوق اغلب در این مرحله تحلیل و بررسی های لازم انجام می شود.

نگارش نهایی پایان نامه یا رساله:

شرح کاملی از پژوهش ها و تحقیقات انجام گرفته هم چنین نتیجه گیری ها در این قسمت بیان می شود. برای دانشجویان رشته ی حقوق پایان این بخش تنها برای اتمام دوره ی تحصیلی و نمره نیست بلکه این مرحله شروع یادگیری فن بیان و سخنوری است.

خدمات آموزش و مشاوره انجام پایان نامه تیم پژوهشی maghale72

تیم پژوهشی maghale72 با همکاری متخصصین و اساتید رشته ی حقوق در گرایش های مختلف و تمامی مقاطع آمادگی ارائه ی خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه ی انجام پایان نامه را دارد.

دانشجویان عزیز رشته ی حقوق می توانند جهت مشاوره و آموزش انجام پایان نامه با کارشناسان تیم maghale72 در ارتباط باشند. تیم ما در تمامی مراحل یادگیری و نگارش پایان نامه در کنار شما خواهند بود.

انجام پایان نامه حقوق
3 (59.63%) 1031 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان